Osmancik19
 
HABERLERİ BİZDEN TAKİP EDİNİZ

                                      

Saat
Osmancık Huzur Evi Temeli Atıldı
Osmancık Belediyesi’nin en önemli sosyal belediyecilik projelerinden birisi olan 100 yatak kapasiteli Huzur Evi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin temeli atıldı.

Huzurevi inşaatındaki temel atma çalışmalarını inceleyen Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, Koyunbaba Mahallesine yaptırılan Huzurevinin ilçeye hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Huzurevi’nin tamamlandığında Osmancık ve çevre ilçelere hizmet veren önemli bir merkez olacağını ifade eden Başkan Karataş, merkezin hizmete girmesiyle birlikte ilçede önemli bir eksikliğin daha giderilmiş olacağını ifade etti.

Huzurevi inşaatındaki hafriyat çalışmalarının tamamlanarak temel atma aşamasına geldiğini özellikle ifade eden Başkan Karataş, Osmancık Belediyesi olarak sosyal projelere de büyük önem verdiklerini, Huzurevi inşaatının da Osmancık Belediyesinin en önemli sosyal belediyecilik projelerinden birisi olduğunu kaydetti.

Osmancık Belediyesi olarak yaşlılara çok büyük önem verdiklerini özellikle dile getiren Karataş, “İnşallah Huzurevi inşaatını kısa sürede tamamlayarak devletimizin şefkat elinin Osmancık ilçesinde de yaşlılarımıza ulaşmasını sağlayacağız. 100 yatak kapasiteli Huzur Evi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.
  
1244 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.65888.6934
Euro10.139610.1802
Hava Durumu
Gazeteler
Üyelik Girişi