Osmancik19
 
HABERLERİ BİZDEN TAKİP EDİNİZ

                                      

Saat

Osmancık Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Delibaş yapılan seçimle güven tazeledi.


Osmancık Muhtarlar Derneği olağan genel kurul toplantısı Belediye Başkanı Hamza Karataş’ın katılımı ile Osmancık Gücü Spor Kulübü Lokalinde yapıldı. Seçim öncesi bir konuşma yapan Belediye Başkanı Hamza Karataş istişareli bir çalışma yürüttükleri ifade ederek tüm muhtarlara teşekkür etti. Yapılan genel kurulun da Osmancık’a hayırlı olmasını diledi.Mevcut Başkan Faruk Delibaş ise yaptığı konuşmada, “Davetimizi kırmayıp toplantımıza katılan Belediye Başkanımız çok büyük projelerin içerisine girdi. Bizde sonuna kadar desteklediğimiz projelerden dolayı teşekkür ediyoruz.” İfadelerini kullandı.
MUHTARLAR DERNEĞİNİN GENEL KURULUNA OSMANCIK BELEDİYE BAŞKANI HAMZA KARATAŞ DİVAN BAŞKANLIĞI YAPTI. (İSMAİL KABAKDERE/ÇORUM-İHA)
27 YILDIR DERNEK BAŞKANI

Yapılan konuşmaların ardından tek liste ile yapılan seçimde mevcut başkan Faruk Delibaş oy çokluğu ile yeniden Muhtarlar Derneği Başkanı seçildi. 56 muhtarın imzası ve katılı ile gerçekleştirilen seçimde yeniden başkan seçilen Delibaş 27 yıldır dernek başkanlığını yürütüyor. Faruk Delibaş’ın başkanlığındaki Muhtarlar Derneği yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor. Asil üyeler: Mustafa Çalışkan, Yaşar Tezer, Asım Çolak, Sultan Aslan, Burhan Çıplak, Cihan Yedek. Yedek Üyeler: Muzaffer Özüdoğru, Esat Temiz, Mehmet Uslu, Hüseyin Yayla, Mehmet Nuri Ocaklı, Cefettin Helva, Dursun Oduncu. 
OSMANCIK MUHTARLAR DERNEĞİ GENEL KURULUNDA FARUK DELİBAŞ GÜVEN TAZELEDİ. (İSMAİL KABAKDERE/ÇORUM-İHA)

Etiketler :


725 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.29787.3270
Euro8.79978.8350
Hava Durumu
Gazeteler
Üyelik Girişi