Osmancik19
 
HABERLERİ BİZDEN TAKİP EDİNİZ

                                      

Saat

Osmancıkspor’da büyük bir belirsizlik hakim. 27 yıl aradan sonra ilçeye 1. Amatör Küme’de şampiyonluk sevinci yaşatan Osmancıkspor Yönetimi ligin sona ermesinin ardından yeni sezon için hazırlıklar yapmaya başladı.


Yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig’de Çorum’u temsil edecek olan Osmancıkspor’da büyük bir belirsizlik hakim. 27 yıl aradan sonra ilçeye 1. Amatör Küme’de şampiyonluk sevinci yaşatan Osmancıkspor Yönetimi ligin sona ermesinin ardından yeni sezon için hazırlıklar yapmaya başladı.
 
Bu kapsamda öncelikli olarak Belediye Başkanı Hamza Karataş ile görüşen Osmancıkspor Yönetimi beklediği desteği bulamadı. Tüm görüşmerele rağmen Belediye Başkanı’ndan aradığı desteği bulamayan Osmancıkspor Yönetimi kulübe gelir sağlamak için ilçedeki sanayici ve işadamlarını gezdi.
 
Bu iki çalışmadan da beklediği desteği bulamayan Osmancıkspor Yönetiminde morallar bozuldu. Yeni sezon için takımlar transferler yapmaya ve hazırlıklarını planlamaya başlamalarına karşın kırmızı beyazlılardaki bu büyük belirsizlik şampiyon olan kadrodaki futbolcularında ellerinden kaçması neden olacak gibi görünüyor.
 
Osmancıkspor Yönetimi bu krizden çıkmak için çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan görüşmelerin sonuçsuz kalması spor camiasında ve yönetimde moralleri iyice bozuyor. Özellikle Belediye Başkanı ile yapılan görüşmede BAL’da mücadele eden kulüplerin büyük bir bölümünün Belediye ismiyle veya destekli mücadele ettiği belirtilerek yönetimin yanında olması istendi. Ancak defalarca yapılan görüşmelerden sonuç çıkmadı.
 
Çorum’u BAL’da temsil eden temsilcilerimizden İskilip Belediyespor büyük sıkıntılar yaşamış geçen sezonda Ulukavakspor sezon boyunca ekonomik olarak  sorunlarla boğuşmuştu. Osmancıkspor ise sezon başlamadan girdiği bu krizden çıkıp çıkamayacağı önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.
 


1023 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar9.27809.3151
Euro10.816110.8594
Hava Durumu
Gazeteler
Üyelik Girişi